Правила готелю

ПРАВИЛА ЗАСЕЛЕННЯ

Час заселення після 15:00 Час виселення до 12:00

При заїзді Гість надає документ який засвідчує особу (паспорт, посвідчення водія, закордонний паспорт). Заповнює реєстраційну карту. Вносить оплату за проживання в готелі. Готель залишає за собою право відмовити в наданні послуг гостям, які не пред’явили посвідчення особи або відмовились оплачувати за проживання.

ПРАВИЛА БРОНЮВАННЯ

Правила бронювання на зимовий сезон

Для збереження та підтвердження бронювання у зимовий сезон з 1 грудня по 31 березня, необхідно внести передоплату у розмірі 50% від загальної вартості

ПРАВИЛА СКАСУВАННЯ

За правилами готелю при скасуванні бронювання передплачені кошти не повертаються

При виїзді гостя швидше запланованої дати бронювання кошти не повертаються.

У разі не заїзду гостя, готель надає гарантійний лист у якому вказує суму передоплати, яку можна використати при наявності вільних номерів у готелі та у будь який період протягом року з моменту надання гарантійного листа

Туристичний збір не включено у вартість номера.

Адміністрація не несе відповідальність за збереження особистого майна гостей, якщо вони не були передані на зберігання.

Куріння в готелі категорично заборонено, за винятком спеціально відведених місць для куріння. Чистка номера після куріння складає 3 000 грн.

Якщо гість порушує загально прийняті норми поведінки, та проявляє агресивні дії, що загрожують безпеці, здоров’ю та майну інших осіб, готель має право відмовити у поселенні або здійснити виселення без повернення оплати за проживання.

Не дозволяється розміщення домашніх тварин.

Не дозволяється розміщувати друзів в номері після 23:00 без оплати та реєстрації.

Гості, які запросили своїх друзів у номер, беруть на себе відповідальність за матеріальні збитки, нанесені готелю та за всі витрати пов’язані з перебуванням гостя.

Вартість втраченої або пошкодженої ключ карти 200 грн.

Book a room
Тип номеру:
  • Luxe
  • Apartments
  • Deluxe
  • Econom

Дякуємо!

Ми скоро з Вами зв'яжемось